Język niemiecki

Ucz się nami niemieckiego!

 

Gramatyka Audio

Audio Kurs Niemiecki Gramatyka to kurs do samodzielnej nauki na płycie audio CD dla osób początkujących i zaczynających naukę. Kurs objaśnia najważniejsze zagadnienia: budowa zdania prostego, pytania, przeczenia, rodzajniki, zaimki, deklinacja rzeczownika, czasy przeszłe i inne. Zaletą kursu są przystępnie wytłumaczone reguły oraz liczne przykłady. Praktyczne ćwiczenia sprawią, że zrozumiesz i zapamiętasz zasady gramatyczne. Lektorami są profesjonalni lektorzy - wyłącznie Muttersprachlerzy. Kurs obejmuje 26 lekcji (73 minuty nagrań), a podręcznik (42 s.) zawiera pełne teksty wszystkich reguł wraz z przykładami i tłumaczeniami, odpowiedziami do ćwiczeń oraz dodatkowe zadania.

 

 

Rozmówki LINGO z serii "Powiedz to!" odznaczają się aktualną i sprawdzoną w praktyce zawartością, wygodnym dla czytelnika formatem, staranną szatą graficzną oraz dołączonymi do książki nagraniami na AUDIO CD z udziałem rodowitych Niemców i polskiego lektora. Rozmówki "Powiedz to!" zawierają: zwroty i słówka niezbędne w podróży, pracy, przy załatwianiu interesów, korzystaniu z internetu, płaceniu kartą czy radzeniu sobie w nagłych wypadkach. Ponadto wzbogacone zostały o przykładowe dialogi od rozmów o pogodzie do wysyłania e-maili; tablice z najczęściej poszukiwanymi słowami i informacjami; zarys gramatyki; słowniczek. Foliowana razem z książką płyta AUDIO CD pakowana jest w osobnej, tekturowej kopercie. Zawiera 75 minut nagrań zwrotów i słówek z tłumaczeniami, uporządkowanych w ścieżkach odpowiadających rozdziałom książki.

 

Publikacja 100 zadań maturalnych przygotowana przez doświadczonego pedagoga, od lat nauczającego w systemie IB (International Baccalaureate - matury międzynarodowej), egzaminatora maturalnego wpisanego do rejestru OKE od 2001 r. Prezentuje wszystkie zagadnienia wymagane od zdających język niemiecki na egzaminie dojrzałości w układzie zaproponowanym w Informatorze maturalnym. Zawiera zestaw zadań wraz z odpowiedziami i komentarzami, które systematyzują i sprawdzają wymaganą wiedzę. Najnowsza seria wydawnicza Bellony, przygotowana z myślą o tegorocznych i przyszłych maturzystach. Tworzą ją publikacje napisane przez doświadczonych, utytułowanych nauczycieli, stale współpracujących z komisjami egzaminacyjnymi. Każda z nich powstała ściśle według wytycznych informatorów egzaminacyjnych oraz podstaw programowych. Zawiera bardzo pomocne przy powtarzaniu materiału zestawy zadań wraz z odpowiedziami.

 

 

"Jak mówić po niemiecku" :

15 działów tematycznych, wymaganych na maturze podstawowej
- W każdym dziale wzory dialogów prezentujące 3 podstawowe umiejętności: uzyskiwanie, udzielanie informacji, relacjonowanie zdarzeń, negocjowanie
- Każdy dialog przedstawiony w wersji mniej rozbudowanej (niżej ocenianej) i bardziej rozbudowanej (wyżej ocenianej)
- Słowniczki przydatnych słów i wyrażeń po każdym rozdziale
- Ćwiczenia sprawdzające z kluczem po każdym dziale. Szczegóły pozycji

 

 

Niemieckie Słówka - Jak zapamiętać 200 niemieckich słów, zwrotów i wyrażeń w 100 minut? Wyjątkowo ciekawe metody nuki. Warta polecenia!

 

 

 

Oryginalna i niezwykle ciekawa publikacja! Poznaj czyhające na Ciebie pułapki i zaskakujące ciekawostki w języku niemieckim! Godna uwagi. Szczegóły

 

 

 

 

"Repetytorium maturzysty - język niemiecki" zawiera omówione krok po kroku wszystkie standardy wymagań z "Informatora maturalnego": słownictwo ułożone tematycznie, struktury gramatyczne oraz przykładowe zadania ściśle wzorowane na oryginalnych zadaniach z arkuszy egzaminacyjnych. Każde zadanie zostało rozwiązane, podano także wzory wypowiedzi pisemnych. Opracowano tu materiał z poziomów: podstawowego i rozszerzonego.

 

 

 

 

Trening słownictwa przed maturą zawiera: 15 rozdziałów obejmujących tematykę maturalną; różnorodne, sprawdzone w praktyce, ćwiczenia leksykalne; Sprechkarten do odgrywania scenek; przykładowe zestawy rozmów sterowanych z potrzebnymi zwrotami; słownik niemiecko-polski; klucz z rozwiązaniami.Powered by dzs.pl & Hosting & Serwery