Język włoski

Język włoski jest prosty! Sprawdź to sam!
 
 
Tylko Najlepsze podręcznki , skrypty i pomoce naukowe 
 
 
 
 Ekspresowy kurs z nagraniami dla początkujących.
Szybki początek lub powtórka
Praktyczne słownictwo i dialogi "z życia wzięte". Nagrania z udziałem rodowitych Włochów. Proste objaśnienia gramatyki po polsku. Liczne przykłady. Ćwiczenia z kluczem.
Dzięki naszemu kursowi poznasz lub przypomnisz sobie:
podstawowe słownictwo i gramatykę wystarczającą do porozumiewania się w typowych sytuacjach życia codziennego, prawidłową wymowę.
 
 
 
Świetny elektroniczny poradnik "Włoskie słówka" czyli Jak zapamiętać 200 włoskich słów, zwrotów i wyrażeń w 100 minut?
 
Włoski Kurs podstawowy mp3 Audio Kurs  Włoski Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących, zaczynających naukę oraz tych, które chciałyby szybko przypomnieć sobie podstawy języka włoskiego i przygotować się do podróży. Obejmuje 11 lekcji - 73 minuty nagrań - uczących blisko 1000 najbardziej potrzebnych słów i zwrotów, np. pytanie o drogę, zakupy, restauracja, rozmowa o pracę, nagłe zdarzenia oraz mini-podręcznik zawierający najważniejsze informacje gramatyczne. Na płycie, oprócz nauki słówek metodą powtarzania, znajdują się także dialogi oraz ćwiczenia utrwalające. Dodatkową atrakcją kursu mp3 jest obecność programu komputerowego - do utrwalenia słówek z Kursu. Przy pomocy kilku rodzajów ćwiczeń i testów utrwala nowo poznany materiał i doskonali umiejętność pisania oraz tłumaczenia. Słuchaj i ucz się! Powtarzaj z komputerem! Z Audio Kursem mp3 szybko nauczysz porozumiewać się w języku włoskim w praktycznych sytuacjach, osłuchasz się z jego brzmieniem oraz poznasz wymowę słówek. Unikalna metoda kursu pozwala na naukę nie tylko w domu, ale również podczas podróży, w samochodzie i w drodze do pracy. Spróbuj - efekty Cię zaskoczą!  Spis treści: Lekcja 1 - Podstawowe zwroty i wyrażenia Lekcja 2 - Liczebniki, dni tygodnia, pory roku i czas Lekcja 3 - Człowiek i rodzina Lekcja 4 - Części ciała, cechy charakteru, opis osoby Lekcja 5 - Kolory, części garderoby, sklep i zakupy Lekcja 6 - Żywność, jedzenie, restauracja Lekcja 7 - Komunikacja i podróżowanie Lekcja 8 - Wakacje, czas wolny i hobby Lekcja 9 - W mieście, pytanie o drogę Lekcja 10 - Życie codzienne, dom, szkoła, praca Lekcja 11 - Wypadki, nagłe zdarzenia, pomoc Dodatkowo w książeczce: * przystępne wyjaśnienie najważniejszych zagadnień gramatycznych * pełne teksty wszystkich nagrań i dialogów * słowniczek do każdej lekcji * odpowiedzi do ćwiczeń Dodatkowo na płycie: * program komputerowy do utrwalenia słówek z Audio Kursu * nagrania w formacie mp3 (128 minut)
 
 
 
 
 
 
Wzory odmian czasowników pierwszej, drugiej i trzeciej koniugacji oraz czasowników posiłkowych. Wskazówki gramatyczne. Lista czasowników włoskich z tłumaczeniami. Praktyczne uzupełnienie podręcznika, gramatyki, samouczka.
 
 
 
Kurs składa się z: podręcznika i płyty CD-audio nagranymi tekstami dialogów. Sprawdź szczegóły
 
 
Kurs dla wyjeżdżających za granicę LAST MINUTE Żywe i dynamiczne dialogi polsko-włoskie ? praktyczne wyrażenia i zwroty przydatne podczas wyjazdu, w takich sytuacjach jak: zakupy, wizyta w restauracji, podróż, odwiedziny znajomych, wydarzenia kulturalne czy wizyta u lekarza. ? realia życia we Włoszech Praktyczne słownictwo ? przejrzyste zestawienia: To można usłyszeć i To można powiedzieć ? interesujące i praktyczne ćwiczenia Gramatyka dla każdego ? krótkie i praktyczne objaśnienia gramatycznych koniecznych do swobodnej komunikacji ? systematyczne opracowanie najważniejszych zasad gramatyki Płyta CD w prezencie ? przykłady prawidłowej hiszpańskiej wymowy ? 60 minut nagrań Spis treści Wstęp Wymowa NA MIEŚCIE Informacja turystyczna ? Spacer po mieście ? W biurze podróży ZAKUPY Usługi i sklepy ? Kolory i rozmiary ? W centrum handlowym W RESTAURACJI Stół dla czterech osób ? Rzut oka na kartę dań ? Wyśmienite! W HOTELU Wynajem pokoju ? W recepcji PODRÓŻ SAMOCHODEM Wynajem samochodu ? W drodze ? Awaria samochodu PIASEK I FALE Rejs statkiem ? W promieniach słońca DOLEGLIWOŚCI W aptece U lekarza POD GÓRĘ I Z GÓRY Wędrówka ? Wycieczka rowerowa NA ZAKUPACH W sklepie spożywczym ? Na targu WIZYTA U ZNAJOMYCH Cześć, co słychać? ? Zawieranie znajomości W KAWIARNI Mała kawiarnia na starówce ? Pozdrowienia z wakacji TROCHĘ KULTURY Co robimy dziś wieczorem? ? Intermezzo ze szczęśliwym zakończeniem ? Pożegnanie Odpowiedzi Gramatyka w pigułce Liczby Spis haseł


Powered by dzs.pl & Hosting & Serwery